bir karış

TR → EN

Görsel

Siyah bir zeminde birbirine karışan mavi ve pembe duman girdaplarıBal şerbetli karışık kuruyemiş: geleneksel lezzetlerden tatlı bir atıştırmalıkNaneli Karışık Kuskus Salatası: Sağlıklı ve Renkli Bir Akdeniz LezzetiLimonlu Kabak Spagetti ve Makarna Karışımı ile Ferah Bir Yaz Tarifi

Tanım

•- "Niye buraya bu kadar kılıksız, üstelik de bir karış sakallı geldim. Bak eski göz ağrılarına rastlayacakmışız." - Haldun Taner
•Çok az.
•Çok kısa.
•Olması gerekenden uzun.
•Çok az
•Çok kısa

Örnek Cümleler

Bu bir karışıklık.
This is a mess.
Bir karışıklık var.
There's been a mix-up.
O bir karışıklıktı.
It was a mess.
Tom'un bir karısı yok.
Tom doesn't have a wife.
Tom'un bir karısı var.
Tom has a wife.
Sami'nin bir karısı var.
Sami does have a wife.
Oda tam bir karışıklıktı.
The room was a complete mess.
Bir karışıklık anı vardı.
There was a moment of confusion.
Bu gerçek bir karışıklık.
This is a real mess.
Tom'un hoş bir karısı var.
Tom has a pretty wife.
Büyük bir karışıklık oldu.
It's quite a mess.
Onun saçı bir karışıklıktı.
Her hair was a mess.
bir karış ile daha fazla örnek cümle →