Bir fırıncı 12 pound buğday unu ve 15 pound çavdar ununu 18,30 $'a alıyor. Aynı fiyatlarla ikinci alışta 15 pound buğday unu ve 10 pound çavdar unu 16,75 $'a alınıyor. Buğday unu ile çavdar ununun pound başına maliyeti nedir?

AAnonimKimliği gizli · 11 ay önce

1 cevap

AAnonimKimliği gizli · 11 ay önce
Buğday unu 0,65 $/lb, çavdar unu 0,70 $/lb.
Cevap yaz